Сайт фирмы Shell на Украине в Днепропетровске

На главную страницу сайта Shell        Схема расположения разделов сайта Shell    Архив новостей Shell

Офис: т. +38(056) 785-99-49

Украина, Днепр, ул. 6-й Стрелковой дивизии, 9

СТО (правый берег): т. +38(097) 377-99-45, +38(056) 785-99-45

СТО (левый берег): т. +38(067) 214-44-45

Продажа масла Shell на Украине в Днепропетровске  

  О нас

  Бизнес с нами

  Продукция

  СТО "Экспресс Центр"

  Малярно-кузовные работы

  Контакты

Официальный дистрибьютор Shell East Europe Company Ltd в Днепропетровске на Украине

Масло Shell на Украине в Днепропетровске

 

 

 

 

 

 

 

 

Новости Shell


«Шелл» і «Укргазвидобування» почали буріння першої пошукової свердловини
25/10/2012

 

 с. Веселе, Харківська область, 25 жовтня 2012 року - Компанія «Шелл» і ДК «Укргазвидобування» оголосили про початок буріння першої пошукової свердловини в рамках договору про спільну діяльність. Свердловина Біляївська-400 знаходиться біля села Веселе в Первомайському районі Харківської області. Мета буріння свердловини - пошук покладів природного газу в ущільнених пісковиках. Ця свердловина - перша для «Шелл» в Україні.

На церемонії, присвяченій початку буріння свердловини, був присутній Президент України Віктор Янукович.

Заплановані терміни буріння першої пошукової свердловини - 5-6 місяців. Направленість свердловини - вертикальна. Проектна глибина буріння - 5250 метрів. Для буріння використовується буровий верстат міжнародного бурового підрядника Saipem.

Буріння свердловини Біляївська-400 буде відбуватися згідно з суворими стандартами безпеки, а також у відповідності до вимог до захисту навколишнього середовища та соціальної відповідальності, що застосовуються компанією «Шелл» у всьому світі. Під час підготовки до буріння свердловини були отримані всі необхідні дозволи, у тому числі від Державної санітарно-епідеміологічної служби, Держгірпромнагляду, Державного управління охорони навколишнього середовища.

Крім того, виконано комплекс робіт у відповідності з суворими внутрішніми стандартами «Шелл», включно з підготовкою і тестуванням плану швидкого реагування при виникненні надзвичайних ситуацій і проведенням навчальних тренінгів з охорони праці та стандартів «Шелл» для підрядників.

«Співпраця з «Шелл» відкриває для нас нові можливості в сфері видобутку газу, в тому числі нетрадиційного. Завдяки сучасним технологіям та інвестиціям наших партнерів вперше в Україні будуть задіяні значні ресурси газу ущільнених пісковиків, а «Укргазвидобування» отримає неоціненний досвід, що в майбутньому дозволить нам розвивати власний потенціал», - заявив директор ДК «Укргазвидобування» Юрій Борисов.

«Компанія «Шелл» вірить в потенціал України видобувати більше енергоресурсів з власних надр. У той самий час, традиційні українські родовища виснажуються, і нові можливості потрібно шукати в розробці раніше недоступних вуглеводнів, наприклад, у видобутку природного газу з ущільнених пісковиків.

Наш багаторічний досвід успішної та безпечної розробки таких ресурсів в Північній Америці дозволив «Шелл» стати партнером вибору для України в цьому проекті. Я впевнений, свердловина Біляївська-400 - це початок тривалої і плідної співпраці найкращого міжнародного досвіду та українських знань з метою розкриття українського газового потенціалу»
, - сказав Грехем Тайлі, голова компаній «Шелл» в Україні.

«Шелл» і «Укргазвидобування» почали буріння першої пошукової свердловини

 

 

  Подняться на верх страницы сайта Shell  
 
 
 

При полном или частичном использовании материалов действующая ссылка на сайт www.singleoil.dp.ua обязательна.

© 2008 ООО "Сингл-Ойл" Масло SHELL в Днепропетровске и Запорожье.

Правила использования этого сайта
Создание сайта, раскрутка и продвижение www.web-master.dp.ua